Ako sa pripravuje selfieccino?

Všetko, čo potrebujete k príprave selfieccina je vlastná fotografia, dnes moderne nazývaná “selfie”. Unikátnosťou je, že to nemusí byť výlučne selfie, môže ísť o ľubovoľnú fotografiu, obrázok alebo logo. Obrázok, ktorý chcete vidieť na cappuccine pošlite obsluhe pomocou smartfónu alebo tabletu.
Nasleduje vloženie cappuccina do Coffee printera. Toto špeciálne mechanické zariadenie vytlačí vami želaný obrázok na mliečnu penu cappuccina pomocou neškodnej potravinárskej farby.

 

Pinusccino

Objednať si môžete aj PINUSCCINO – cappuccino s bohatou penou, na ktorej bude logo našej reštaurácie PINUS. Spolu s našou čokoládovou šiškou je to viac než len dobre vyzerajúca kombinácia. 

Ako si objednať selfieccino?

Ponúkame vám 4 jednoduché kroky ako si v PINUSE objednať selfieccino s vlastnou fotkou alebo obrázkom. 

navod-selfieccino-1

Zdieľaj a vyhraj

Nezabudni svoje selfieccino a pinusccino zdieľať na sociálnych sieťach. Pretože kto zdieľa, tak vyhráva. Nahraj svoju fotku na instagram s hastaghom #selfieccinovpinuse a vyhraj víkendový wellness pobyt

PODMIENKY SÚŤAŽE:

1. Zdieľaj svoju fotku so selficcinom/pinusccinom na Facebooku alebo na Instagrame s hastaghom #selfieccinovpinuse

2. Nezabudni, že musíš mať svoj profil na Instagrame verejný. Na Facebooku uverejňuj fotku ako verejnú, aby sme Vaše príspevky videli aj my.

3. Buď našim fanúšikom na Instagrame (@pinus_restaurant) a na Facebooku (@pinusrestaurant).

4. Súťaž potrvá do 13.9.2020 do 23:59 hod. . Výhercov (jedného na Facebooku a jedného na Instagrame) vyžrebujeme v pondelok 14.9.2020, ktorí si užijú wellness pobyt vo dvojici.

5. Do selfieccina priatelia!