Naša reštaurácia je kolektív úžasných ľudí

PINUS restaurant

Reštaurácia PINUS je spojením škandinávskeho dizajnukulinárskeho umenia. Príjemná atmosféra a prostredie predurčujú k tomu, ako si najlepšie vychutnať skvelé jedlo s vašimi rodinami či obchodnými partnermi.  Naše interiérové priestory v škandinávskom štýle sú priestranné, ale zároveň vieme hosťom poskytnúť súkromie. Dominantou reštaurácie je určite obojstranný krb, ktorý (nie)len počas zimného obdobia vytvára pocit tepla a domova. Exkluzívna je naša štýlová terasa, ktorá patrí medzi najväčšie terasy na Liptove. Ponúka výhľad na bio jazierko a voľný prechod do rezortu. Práve tam nájdete veľkú Kids zónu pre vaše deti, vstup na bežkársku trať a lyžiarske stredisko či na outdoorové fitness centrum. V areáli sú vám k dispozícii naše ďalšie dve exteriérové gastronomické prevádzky. Pred vstupom do reštaurácie nájdete aj rýchlo-nabíjačky, cez ktoré si môžete nabiť elektrické autá.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá

Konferenčné priestory

V prípade, že potrebujete dostatočne veľkú miestnosť, ale zároveň chcete, aby bola akcia v príjemnom a peknom prostredí, naša konferenčná miestnosť je pre vás to pravé. Ideálna je však aj pre usporiadanie rodinnej oslavy, rodinnej party či pre firemné prednášky. Miestnosť je plne vybavená a pokrytá silným WiFi pripojením, čo zabráni prípadným technickým problémom s napojením na internet.

Detský kútik

Detičky môžu tráviť čas aj v našom detskom kútiku, ktorý sa nachádza priamo v reštaurácii. Miestnosť je plne vybavená detským nábytkom a hračkami, ktoré dokážu aj tých najmenších parádne zabaviť. 

PARTY STAN

Len 50m od lyžiarskych vlekoch sa nachádza PARTY STAN, ktorý je skvelým miestom na načerpanie nových síl. V interiéri sa nachádza až 150 miest na sedenie s chillout zone. Ponúka tiež veľkú slnečnú terasu s kapacitou 30 miest na sedenie a oddychovanie na tulivakoch. V ponuke jedál nájdete klasické jedlá, ale aj špeciality, ktoré sú podávané bufetovou formou.

Snack Bar

Ide o rýchle občerstvenie priamo na svahu. Skvelý relax pocítite aj na terase pred barom. Príjemné posedenie na ovčích kožušinách Vám dodá dostatok energie. Občerstviť sa môžete teplými a studenými nápojmi či objednať skvelé wafle.

Rezervujte si miesto
+421918936444
gastro@demanovarezort.sk