Naša reštaurácia je kolektív úžasných ľudí

PINUS restaurant

Reštaurácia PINUS je spojením škandinávskeho dizajnukulinárskeho umenia. Príjemná atmosféra a prostredie predurčujú k tomu, ako si najlepšie vychutnať skvelé jedlo s vašimi rodinami či obchodnými partnermi.  Naše interiérové priestory v škandinávskom štýle sú priestranné, ale zároveň vieme hosťom poskytnúť súkromie. Dominantou reštaurácie je určite obojstranný krb, ktorý (nie)len počas zimného obdobia vytvára pocit tepla a domova. Exkluzívna je naša štýlová terasa, ktorá patrí medzi najväčšie terasy na Liptove. Ponúka výhľad na bio jazierko a voľný prechod do rezortu. Práve tam nájdete veľkú Kids zónu pre vaše deti, vstup na bežkársku trať a lyžiarske stredisko či na outdoorové fitness centrum. V areáli sú vám k dispozícii naše ďalšie dve exteriérové gastronomické prevádzky. Pred vstupom do reštaurácie nájdete aj rýchlo-nabíjačky, cez ktoré si môžete nabiť elektrické autá.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá

PARTY STAN

Len 50m od lyžiarskych vlekoch sa nachádza PARTY STAN, ktorý je skvelým miestom na načerpanie nových síl. V interiéri sa nachádza až 150 miest na sedenie s chillout zone. Ponúka tiež veľkú slnečnú terasu s kapacitou 30 miest na sedenie a oddychovanie na tulivakoch. V ponuke jedál nájdete klasické jedlá, ale aj špeciality, ktoré sú podávané bufetovou formou.

Snack Bar

Ide o rýchle občerstvenie priamo na svahu. Skvelý relax pocítite aj na terase pred barom. Príjemné posedenie na ovčích kožušinách Vám dodá dostatok energie. Občerstviť sa môžete teplými a studenými nápojmi či objednať skvelé wafle.

Konferenčné priestory

V prípade, že potrebujete dostatočne veľkú miestnosť, ale zároveň chcete, aby bola akcia v príjemnom a peknom prostredí, naša konferenčná miestnosť je pre vás to pravé. Ideálna je však aj pre usporiadanie rodinnej oslavy, rodinnej party či pre firemné prednášky. Miestnosť je plne vybavená a pokrytá silným WiFi pripojením, čo zabráni prípadným technickým problémom s napojením na internet.

Detský kútik

Detičky môžu tráviť čas aj v našom detskom kútiku, ktorý sa nachádza priamo v reštaurácii. Miestnosť je plne vybavená detským nábytkom a hračkami, ktoré dokážu aj tých najmenších parádne zabaviť. 

Rezervujte si miesto
+421918936444
gastro@demanovarezort.sk