Kongres, firemné stretnutia, teambuldingy a svadby priamo u nás

Kongresová miestnosť na Liptove

V prípade, že potrebujete dostatočne veľkú miestnosť, ale zároveň chcete, aby bola akcia v príjemnom a peknom prostredí, naša konferenčná miestnosť je pre vás to pravé. Ideálna je však aj pre usporiadanie rodinnej oslavy, rodinnej party či pre firemné prednášky. Miestnosť je plne vybavená a pokrytá silným WiFi pripojením, čo zabráni prípadným technickým problémom s napojením na internet. 

 

 

Miestnosti vieme upraviť podľa vašich požiadaviek na počet miest.

Kongresový stan s terasou je ideálny aj na svadby

Ak vám kapacita kongresovej miestnosti nestačí, môžete využiť veľkokapacitný stan. Kapacita stanu je 210 miest a je ideálny aj pre väčšie oslavy akými sú svadby.

 

Reštaurácia je ideálne miesto na rodinné oslavy

Spojte váš slávnostný deň s jedinečnými priestormi našej reštaurácie Pinus. Jej moderný a trendový vzhľad v škandinávskom štýle, kombinujúci masívne drevo a jednoduché línie, si vás hneď získa. Na svoj veľký deň môžete využiť klimatizovaný interiér doplnený veľkokapacitnými obrazovkami a kvalitným ozvučením, alebo veľkú terasu, ktorá je najväčšia v regióne. Terasa poskytuje príjemné sedenie s výhľadom na bio jazierko, v ktorom sa môžete počas horúcich letných dní ochladiť. 

 

Hľadáte event na strednom Slovensku s možnosťou ubytovania, s kvalitnou gastronómiou a ktorý bude plný zážitkov?

Demänová Rezort ponúka jedinečné ubytovanie v škandinávskom štýle s možnosťou využitia voľnočasových aktivít priamo v areáli. K dispozícií sú dva atraktívne variabilné priestory s kapacitou až pre 300 osôb.

Kongresová miestnosť v rámci balíku zdarma
Pokiaľ si objednáte firemnú akciu spomedzi balíčkov uvedených nižšie, prenájom kongresovej miestnosti je na nás.

Nižšie si môžete prezrieť ponuku firemných akcií, ktoré sa prípadne dajú modifikovať a prispôsobiť podľa vašich predstáv. Všetko vám vysvetlí a ochotne poradí naša event manažérka, ktorá vám bude k dispozícii počas celého eventu.

Neplánujete s kolegami riešiť žiadne pracovné záležitosti? Ak hľadáte čisto aktivity pre utuženie vzťahov, kliknite na podstránku firemný teambuilding.

 

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou na event

+421907 047 444
event@demanovarezort.sk