Nezastavujeme, varíme ďalej, ale s týmito zmenami

Navštíviť a posedieť si u nás v reštaurácii, žiaľ, teraz nie je možné. Ale to neznamená, že sa máme ukrátiť o dobré jedlo, ktoré nám veľakrát spôsobuje nie takú radosť. A práve tie malé radosti, ktoré nám pomáhajú držať život „v normále“, aj keď navôkol to zrovna veľmi normálne nie je, sa pokúsme tešiť z každodenného života. Pokojne si vyberajte jedlo z našej ponuky a my Vám ho doručíme až domov pred dvere. Alebo sa prejdite a vyzdvihnite si ho sami.  Každý deň pre Vás varíme famózne jedlá z čerstvých surovín, aby ste si spríjemnili deň.

Online objednávka v reálnom čase

Táto online objednávka je vhodná pre ľudí v domácom prostredí. Na výber máte najkvalitnejšie jedlá z čerstvých surovín. Objednávať si môžete až 5 dní dopredu, pričom Vaše objednávanie Vám v reálnom čase potvdí naša obsluha, čo Vy aj vidíte. Dbáme aj na samotnú donášku, kedy sa snažíme Vám čo najrýchlejšie doručiť jedlo, aby ste si ho vychutnali v plnej kvalite. Objednávky balíme do špeciálnych eko obalov a dodržiavame prísne hygienicky opatrenia. Vašu objednávku si ale môžete vyzdvihnúť aj sami v našej reštaurácii.

ONLINE OBJEDNÁVKA V REÁLNOM ČASE →

Špeciálne obedové menu
pre firmy

Naša reštaurácia  sa rozhodla podporiť okolité firmy a uľahčiť im stravovanie počas pracovných dní.  Preto pre firmy spúšťa donáškovú službu pre objednanie špeciálneho denného menu.  Dôležité je si obedové menu objednať  pre celú firmu deň vopred alebo najneskôr do 8.00 hod. v daný deň.  Obedové menu si môžete objednať na telefónnom čísle +421918936444 kedy Vám v čase od 11.00 hod. do 15.00 hod. bude doručený obed až pred dvere firmy. Tiež v tom istom čase môžete vyslať kolegu, ktorý sa po Vaše obedy zastaví priamo v našej reštaurácii.  Donáška kvalitného a čerstvého obeda je za symbolické 1€. Ak si Vaša firma v rámci jednej objednávky objedná viacero obedov na tú istú adresu, za donášku zaplatíte stále to 1€. Minimálna objednávka je 5 obedov.

Objednávky a infomácie
na telefónnom čísle
+421918936444