Nezastavujeme, varíme ďalej, ale s týmito zmenami

Navštíviť a posedieť si u nás v reštaurácii, žiaľ, teraz nie je možné. Ale to neznamená, že sa máme ukrátiť o dobré jedlo, ktoré nám veľakrát spôsobuje nie takú radosť. A práve tie malé radosti, ktoré nám pomáhajú držať život „v normále“, aj keď navôkol to zrovna veľmi normálne nie je, sa pokúsme tešiť z každodenného života. Pokojne si vyberajte jedlo z našej ponuky a my Vám ho doručíme až domov pred dvere. Alebo sa prejdite a vyzdvihnite si ho sami.  Každý deň pre Vás varíme famózne jedlá z čerstvých surovín, aby ste si spríjemnili deň.

Online objednávka v reálnom čase

Táto online objednávka je pre všetkých ľudí, ktorí milujú dobré a kvalitné jedlo. Na výber máte najkvalitnejšie jedlá z čerstvých surovín. Objednávať si môžete až 5 dní dopredu, pričom Vaše objednávanie Vám v reálnom čase potvdí naša obsluha, čo Vy aj vidíte. Dbáme aj na samotnú donášku, kedy sa snažíme Vám čo najrýchlejšie doručiť jedlo, aby ste si ho vychutnali v plnej kvalite. Objednávky balíme do špeciálnych eko obalov a dodržiavame prísne hygienicky opatrenia. Vašu objednávku si ale môžete vyzdvihnúť aj sami v našej reštaurácii pri výdajnom okienku.

Teraz, keď nie je možné vycestovať do našich obľúbených krajín a vychutnať si aj ich tradičné jedlá, sme sa v PINUSE  rozhodli, že Vám svetovú kuchyňu naservírujeme priamo u nás. Vďaka našim kuchárom zažijete dobrodružnú cestu americkou, talianskou a inou kuchyňou, ktorá Vám prinesie hodnotný zážitok z jedla. 

 

ONLINE OBJEDNÁVKA V REÁLNOM ČASE →

Objednávky a infomácie
na telefónnom čísle
+421918936444