PINUS reštaurácia ponúka donášku jedla priamo k vám. Na prípravu jedál používame kvalitné a čerstvé suroviny. Vybrať si môžete z týždenného menu alebo A la carte menu. Pre tých náročnejších máme v ponuke špeciálne balíčky s kvalitnými vínami, syrmi, grilovaným mäsom, domácim kváskovým pečivom, koláčmi či ovocím. Objednajte si chutné a vždy čerstvé jedlo pohodlne z domu či kancelárie na telefónnom čísle +421918936444. Objednávky na týždenné menu prijímame v čase 11:00 až 14:00 hod. Objednávky na Al la carte menu a špeciálne menu prijímame do 17:30 hod.

Týždenné menu

Ponúkame plnohodnotné obedové menu, vybrať si môžete z dvoch jedál alebo tiež pizze.

A la carte menu

Vyskúšajte naše A la carte menu.

Špeciálne balíčky

Vyberte si z balíčkov kvalitných vín, sektov, syrov, grilovaného mäsa, domáceho kváskového pečiva, koláčov či ovocia.

Špeciálne menu donášková služba

Naša reštaurácia  spúšťa donáškovú službu pre Špeciálne menu. Toto menu si môžete objednať na telefónnom čísle +421918936444.

Týždenné obedové menu

Každý týždeň je pre Vás pripravené plnohodnotné obedové menu. Vybrať si môžete z dvoch jedál alebo tiež z pizze, ktorú nájdete v ponuke. 

Drive in menu

Naše Drive in menu je pripravené formou street foodu.  A k správnemu streed food patria plnené bagety, hot-dogy  a hamburgery. Pečivo je vždy čerstvé, kváskové a pečené v našej pekárničke Kriváň. Objednávka bude fungovať úplne jednoducho. Prídete k nám ku okienku, vyberiete si z našej aktuálnej ponuky a za pár minút máte svoje jedlo pripravené aj s nápojom či omáčkou.

Posedenie na terase

Nami láskou pripravené jedlo si môžete vychutnať posedením na našej vyhrievanej, priestrannej a útulnej terase, ktorá je Vám k dispozícii počas všetkých dní. 

Objednávky
na telefónnom čísle
+421918936444